banner

Asistentka obchodního oddělění

Naše společnost zabývající se vývojem a prodejem software pro firmy obchodující s autodíly hledá na HPP pracovnici na pozici ASISTENTKY pro obchodní oddělení v Ostravě - Hrabové.

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání ekonomického zaměření
  • znalost AJ na komunikativní úrovni podmínkou, další jazyky výhodou
  • uživatelská znalost práce na PC - MS Office
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • samostatnost, pečlivost, odolnost vůči stresu, komunikativnost
  • zájem o dlouhodobou spolupráci

Nabízíme:
  • zajímavou a různorodou práci v přátelském kolektivu
  • zázemí stabilní společnosti
  • práce na HPP
  • nekuřácké pracoviště
  • odpovídající finanční ohodnocení

Popis pozice:
  • evidence došlých a odeslaných objednávek
  • fakturace
  • příprava podkladů pro účetnictví
  • administrativní činnosti související s chodem firmy
  • samostatné řešení dílčích úkonů
  • písemná a ústní komunikace se zahraničím

Kontakt: Pavel Balus | tel.: +420 603 443 481 | email: prace@nextis.cz