Partneři

banner

CALL US s.r.o.

img

Společnost CALL US s.r.o. je dodavatel skladového systému APSi, specializovaného na prodej autodílů. Tento skladový software je plně kompatibilní s internetovým obchodem Nextis s integrovaným katalogem TecDoc® a je k dispozici za velmi výhodnou cenu. Produkty CALL US (APSi) jsou určeny pro menší a střední zákazníky z České a Slovenské republiky.


www.callus.cz | www.apsi.cz

ACI - Auto Components International, s.r.o.

img


Společnost ACI je jedním z nejvýznamnějších dodavatelů karosářských dílů na Českém a Slovenském trhu. Společnost ACI poskytuje prostřednictvím produktů Nextis obsáhlý katalog pro pohodlné a přesné vyhledávání karosářských dílů na všechny typy vozů. Katalog karosářských dílů ACI je v rámci produktů Nextis poskytován ZDARMA všem klientům, spolupracujícím s tímto významným dodavatelem.


www.aci.cz 

ALLSTAR TRADING s.r.o.

img


Společnost ALLSTAR TRADING s.r.o. je největším distributorem náhradních dílů do alternátorů a startérů v české republice. Zároveň tato společnost poskytuje prostřednictvím produktů Nextis zcela unikátní katalog pro vyhledávání náhradních dílů do alternátorů a startérů a vyhledávání celků. Katalog dílů ALLSTAR je v rámci produktů Nextis poskytován ZDARMA všem klientům, spolupracujícím s tímto dodavatelem. 


www.autoelektrika.cz

AHMOSE SOFTWARE s.r.o.

img

Společnost AHMOSE SOFTWARE s.r.o. se zabývá vývojem informačních sytémů pro plánování, řízení a monitorování výroby v průmyslových podnicích. Jedná o softwarové řešení, které je implementováno napříč výrobním procesem a zabírá oblast výroby, údržby strojů, nástrojárny a řízení kvality. Toto softwarové řešení je v současné době používáno deseti automotive společnostech v USA, Číně a Evropě.

ESO9 international a.s.

img

je předním dodavatelem informačních technologií v České republice a na Slovensku. Nabízí rovněž řešení přizpůsobené na legislativní podmínky Maďarska či Polska. ESO9 international poskytuje svým zákazníkům silné zázemí v oblasti vývoje, implementace a služeb souvisejících s vlastním informačním systémem ESO9.

Belkasoft

img

Belkasoft je výrobce forenzního software. Produkty Belkasoft jsou nabízeny IT odborníkům na bezpečnost a forenzním vyšetřovatelům. Produkty jsou určeny k použití ihned po vybalení z krabice bez zvláštních dovedností potřebných k obsluze.

Více informací na www.belkasoft.com


Oxygen Forensics

img


Světový lídr v oblasti pokročilých forenzních nástrojůpro mobilní aplikace.
Společnost přináší univerální forenzní řešení pokrývající nejširší spektrummobilních zařízení používajících operační sytémey jako Android, iOS,Blackberry, Windows Phone, Symbian a jiné.

IBS Expert

img


Naše společnost nyní spolupracuje s vyhledávaným poskytovatelem datových, informačních a znaleckých integrovaných služeb v sektoru Automotive v České republiceNaše společnost nyní spolupracuje s vyhledávaným poskytovatelem datových, informačních a znaleckých integrovaných služeb v sektoru Automotive v České republice a na Slovensku, založeném na vývoji vlastních produkčních databází a produktů řady TAXExpert® a implementaci špičkových světových softwarových produktů renomovaných partnerů.

www.ibsexpert.cz

MOTOFOCUS

img

MotoFocus.eu je informačně-analytický portál zabývající se aftermarketem s náhradními díly. Přináší Vám aktuální informace z trhu o výrobcích, distributorech, dovozcích a legislativě.

www.motofocus.eu
img